učení angličtiny v asii

NEJLEPŠÍ ZEMĚ KDE SI VYDĚLÁTE VÝUKOU ANGLIČTINY (2. ČÁST)

Když rádi cestujete, potřebujete si na cestách i občas přivydělat, nebo rovnou spojit objevování nových zemí s novým zaměstnáním. Jednou z nejjednodušších cest, jak si vydělat nějaké ty barevné papírky, je odjet učit angličtinu. Tady je dalších pár zemí, ve kterých je najít si práci jako učitel angličtiny úplná brnkačka.

Čína

Tím, jak Čína ekonomicky roste, potřebuje více a více učitelů angličtiny, kteří naučí zaměstnance ve firmách správné výslovnosti, slovíčkům i západním zvykům. Čínská kultura klade velký důraz na učení a studium, proto je pro cestovatele rájem pro hledání práce jako lektor angličtiny.

Práci najdete bez ohledu na to, kam se v Číně vydáte, zvládnete to i v lidmi přesyceném Pekingu či Šanghaji. A co víc – můžete si vydělat fakt spoustu peněz výuku tam (50 000 Kč měsíčně i více), a získáte mnoho pracovních bonusů jako bydlení zdarma, bezplatné obědy či peníze na letenku.

Španělsko

Pokud chcete zůstat v Evropě, ale přivydělat si trochu výukou anglického jazyka, zkuste to ve Španělsku. Vláda rozjela aktivní program pro přilákání kvalitních učitelů, kteří nastartují kvalitní jazykové vzdělání zaměstnanců. Dobře se taky shánějí soukromé hodiny pro jednotlivce. Nezískáte sice tak vysoký plat jako v Asii nebo na Blízkém Východě, ale vystačíte si a něco vám i zbude na další cestování.

Taiwan

Taiwan, oficiálním názvem Čínská republika, je malý ostrovní stát 200 km od čínské pevniny.  Od časů generála Čankajška už uplynula docela dlouhá doba, Taiwan se v 80. letech zdemokratizoval a dnes již patří mezi standardní demokracie. Ostrov je místem, které byste nazvali rájem pro výuku angličtiny i pohodlný život plný zábavy.

Můžete učit nejen ve firmách, ale také ve školách nebo školkách, kde se budete starat o vzdělání malých dětí. Platy jsou dostatečně vysoké, získáte i další výhody (srovnatelné s Jižní Koreou) a užijete si společenský život s dalšími učiteli. Taiwan je zemí, která klade velmi vysoký důraz na výuku angličtiny, proto si snadno najdete práci na volné noze stejně tak, jako dobře placené, stabilní zaměstnání.

Také by vás mohlo zajímat:


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 70 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Autor

Gabriela

Náruživá čtenářka knih, redaktorka na volné noze a hlavně cestovatelka tělem i duší. Nejraději objevuji krásy východních zemí a tajemství chutí exotických dobrot. Jsem závislá na kávě a občasném vydatném lenošení :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.