Cestujete s rodinou, nebo ve skupině? Zohledněte to ve své pojistce

Cestování na vlastní pěst je sice oblíbené, jelikož jsme sami svým pánem, ale ne každý má rád, když je na svých cestách sám. Mnoho lidí tak cestuje třeba v partě přátel, s přítelkyní nebo s přítelem, ale i s rodinnou. To má vliv nejenom na celkovou pohodu při cestách, ale i na parametry samotné pojistky. Pokud cestujeme ve skupinách, sjednejme si nejlevnější cestovní pojištění online. A to na webu Porovnej24.cz, který je skvělou ukázkou toho, že to nejsou nutně jenom jednotlivci, kteří mnohou výhodné cestovní pojištění do zahraničí získat.

Co získáme? Hlavně nižší cenu

Důvodem zajímat se o možnost pojistit celou skupinu je hlavně to, že můžeme poměrně jednoduše a snadno získat nejlevnější cestovní pojištění. A to například z toho důvodu, že s každou další osobou zahrnutou v pojistce může vzniknout vyšší sleva, nehledě na to, že můžeme získat různá připojištění zcela zdarma. Samozřejmě nezapomínáme na to, že se nemusíme bát faktu, že by snad samotné pojištění do Evropy nebo cestovní pojištění mimo EU nesplnilo naše očekávání. Opak je pravdou, jelikož každý člen naší cestovatelské skupiny dostává takovou ochranu, kterou potřebuje a kterou si v rámci online výběru na výše uvedeném porovnávači můžeme sami navolit.

Skupiny, ale i rodiny

Kdo vlastně takovou skupinovou pojistku může vytvořit? Prvním příkladem jsou skupiny přátel, a to ať už vyrážejí třeba za zábavou, nebo vyrážejí za dobrodružstvím, poznáním, nebo na dovolenou. Oblíbenou zemí je třeba Turecko, a to i pro své nízké ceny. Když využijí srovnání cestovního pojištění, hravě sjednají pojistku jako komplet. Samozřejmě nevadí, že jde o osoby různého příjmení. Druhou známou skupinou může být rodina. Právě rodinné pojištění se tak stává ideální cestou pro všechny, kteří chtějí pojistit sebe a své děti, a to bez nutnosti sjednávat konkrétní pojištění samostatně. Je však ještě poslední možnost, která nebyla zmíněna. Možnost, kdy zaměstnavatelé pojistí své zaměstnance.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 70 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Autor

Jakub Konopka

Fotograf, cestovatel, redaktor a tam trochu filantrop. Nejraději cestuji sám, jednak mi to dává svobodu volby, ale hlavně si vždy výborně vyčistím hlavu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.